Založenie agentúry

 Určite si mal plno skvelých nápadov a myšlienok, ktoré by ti túto myšlienku o vlastnej agentúre splnilo, ale vždy to skončilo pri otázke financií.

 • Ako každý z vás som začínal úplne od nuly, rozmýšľal som v čom by bola dlhodobá perspektíva, po čom je dopyt na trhu. Jednou z myšlienok, ktorá sa mi vracala bola myšlienka:
  Reklamná agentúra.

Dôvod bol jednoduchý.

Nie každý človek má príležitosť pracovať v obore, ktorý ho baví alebo
v ktorom dosiahol vzdelanie. V pätnástich rokoch, keď mladý človek rozhoduje pre život zvoliť si svoju cestu nie vždy sa to podarí podľa jeho predstáv.

 •  Vyučil som sa v odvetví, ktoré išlo do útlmu a tak som skončil ako obyčajný robotník vo firme, ktorá vyrábala palety.

  Práca nie náročná ale pracovať 8 hodín denne, v prípade veľa objednávok aj soboty ma nenapĺňala a o finančnom hodnotení ani nehovorím.

Túžba po vlastnom bývaní

 • Ako každý mladý človek túži po založení rodiny alebo cestovaní a či len tak po veciach každodennej potreby. Otázka bývania v dnešnej dobe je zložitá. Banka ti poskytne hypotéku, ale máš istotu že ju dokážeš splácať? Máš také zamestnanie, ktoré ti to garantuje?

   

  Pri strate zamestnania, napríklad ako sa to stalo počas krízy po roku 2009, kde niektorí moji známy boli prepustení z práce a nemali na mesačnú splátku hypotéky.

Obava zo straty zamestnania sa stala realitou

 • Dostali sa do bludného kruhu, kde vziať na splátku, pokles životnej úrovne, alebo dokonca prísť o nehnuteľnosť na ktorú mám hypotéku alebo nedokážem ju splácať. Mašinéria exekúcií je stále aktuálna aj dnes. Pri tejto predstave neustáleho stresu z obáv o stratu zamestnania, nízkej mzdy a padnutia na ekonomické dno som sa rozhodol pre zmenu.

1269426677

Život je len jeden tak prečo to neskúsiť

 • Možno mi pomohla v tom aj spomienka na citát Amerického prezidenta, ktorý povedal

  „ Nepýtaj sa čo urobila Amerika pre teba, ale polož si otázku čo si ty urobil pre Ameriku.“

  Bolo mi jasné, že vyplakávať nad životom sa neoplatí,
  ak ja sám neurobím nič pre to, aby sa to zmenilo k lepšiemu.

  Rozmýšľal som ako to zmeniť, v rámci mojich možností a schopností, a v čom by bola perspektíva, po čom je dopyt na trhu. Jednou z myšlienok, ktorá sa mi vracala bola myšlienka: Reklamná agentúra.

 •  
 • Dôvod bol jednoduchý.
  V reklame je potenciál peňazí. Len si zisti koľko stojí reklamný inzerát v nejakom médiu či už v novinách alebo rádiu, televízii ale na internetových portáloch.

   

 • Dnešná moderná doba je doba konzumná a vyznačuje sa obrovskou spotrebou výrobkov, tovaru, ktorý ľudia kupujú pre každodennú potrebu alebo pre potešenie. Vychádzajme z toho, že ľudia kúpia len taký výrobok o ktorom sú dostupné informácie.

   

  Výrobok môže byť akokoľvek dobrý, pokiaľ spotrebiteľ o ňom nevie, nemá žiadne informácie, jednoducho vám bude ležať skladom.

   

Jedine informácie dokážu tovar predať, ale rovnako ho aj zaujať. Takže kladné informácie o tovare, alebo službe, ktorú chce človek kúpiť musia byť zrozumiteľné, pravdivé a dostupné širokej verejnosti aby sa ten produkt predal.

A to je hlavný cieľ reklamy: Informovať a produkte. „ INFORMÁCIE = REKLAMA!“ Toto je tá správna parketa pre Reklamnú agentúru.

Jednoduchá predstava ale zložitý proces

 • Reklamná agentúra: Jednoduchá predstava, ktorá sa za týmito dvoma slovami skrýva je aj technické vybavenie, ktoré neodmysliteľne potrebujete k tomu aby mohol byť tovar s propagovaný alebo vyrobený pre širokú verejnosť ako napríklad

 • Tlačiareň

 • Kopírovačku

 • Rezačku

 • Veľkoformátovú tlačiareň na plagáty

 • Tlačiareň na reklamné plachty

 • Tlačiaren na textil sieťotlač

 • 3D tlačiareň

 • Grafické programy

 • Veľkoplošnú elektrickú žehličku na textil

 • Penetračný stroj

 • Kopec iných strojov

Po dohode s investorom a bankou na úver sa cena pohybovala od 329 000€ a vyššie to ešte nebol započítaný spotrebný materiál ako tlačiarenské farby,

textil, papiere, plachty, fólie, prvý nákup vyšiel na 8000€), ďalej potrebujete priestor, kde by sa táto reklama tvorila a to znamená prenájom pokiaľ to nemáte doma napríklad v rodinnom dome v podobe nevyužitej miestnosti čo v bytovke neprichádza do úvahy.

Musel by si sa naučiť ovládať tlačiarne a stroje, ako správne urobiť potlač tričká, ako tričko žehliť a dodržať správny technologický postup. Ak toto všetko by si zvládol neostal by ti čas pre tvoju rodinu, alebo na inú relaxačnú činnosť.

Jednou z možností je zamestnať niekoho, kto by tieto stroje správne obsluhoval.

 

Zamestnancov musíš zaplatiť. Vyškoliť zamestnancov tak aby nerobili chyby. Ja som to všetko absolvoval. Krok za krokom, postupne a opakovane som zamestnancov učil ako správne tlačiť a robiť bez chýb . Na začiatku to bolo hrozné, pamätám si ako som krivo vytlačil na tričko logo a dokonca som zabudol penetrovať no katastrofa .

Ako predávať reklamu bez reklamy?

Takže po dvoch ťažkých týždňoch pokusov a omylov so zamestnancami idem predávať teraz ako ?

Ako predávať?

Jedna možnosť bol internet alebo kamenný obchod v týchto možnostiach bol obrovský rozdiel:

  • Kamenný obchod: vysoký mesačný nájom za priestor viac ako 1000€ , počet potenciálnych zákazníkov? Lokalita obchodu, mesto, možno okres.

  • Internet: nízky vstup okolo 3000€ k tomu 10€ mesačne a záber na zákazníkov celý svet .

Takže nebolo pochýb čo si vyberiem .
Čo by si si vybral ty?

Ako som urobil efektívny marketing s opakovaným zlyhaním

 • Teraz ako na reklamu?

 • Reklama vyzerala asi takto investícia 100€ celkovo to videlo viac ako 3000 ľudí môj web.

 • Mal som veľké oči 3000 ľudí z toho nakúpia aspoň 1000 ľudí, skvelé tak to spusťme.

 • sklamanie nenechalo čakať zo 100€ sa nám vrátilo 50€ takže mínus .

   

 • Hľadal som spôsoby ako to robia zahraničné firmy ako dokážu predávať, informácie o marketingu, skúšal som propagáciu a to dokonca zúfalo cez rôzne kapely, stále pokus omyl, postupne sa to začalo vylepšovať vyhodili sme neefektívne marketingové nástroje optimalizovali kampane,
  nastavili správne reklamné platformy a začalo to zarábať.

  Výsledok sa dostavil: po 6 mesiacoch obrat viac ako 100 000€ .

Ako je to možné že som rozbehol reklamnú agentúru ?

Každý pokus omyl ma stál nejaké úsilie a to buď finančné alebo časové . Hľadal som spôsoby ako  rozbehnúť reklamnú agentúru, úver na krku a investor nespokojný s výsledkami, denno denný stres ma prinútil neustále konať a rozmýšľať. Stretával som sa rôznymi podnikateľmi ,marketérmi , pýtal som si od nich rady a to za cenu niekoľkých  obedov a proti služieb kde som si odrábal alebo musel zaplatiť .

Čítal som zahraničné články, kde bola ponuka marketingových kurzov ktoré som musel zaplatiť niekoľko tisícok EUR napr kurz ako urobiť efektívne reklamu cez Adwords alebo facebook a použiť správne psychológiu predaja ktorá zaujme . Aj tak to bol opäť pokus omyl kým všetky stratégie som úspešne vložil do praxe .

 

Postupom času sa začali dostavovať výsledky ale jeden deň to bol wou keď začali zákazky chodiť cez referencie .Dostávali zákazky od rôznych zákazníkov politické strany , firmy , od obyčajných ľudí , živnostníkov , objednávky sa pohybovali v tisíckach EUR napr : 5000 letákov , 150 tričiek , bilboardy 50 reklamné predmety a ďalšie .

Reklamná agentúra mi zmenila život

Po všetkom tom trápení sa výsledky dostavili . Mal som radosť že firma funguje ako hodinky a zákazníci sa len hrnuli, už som nikdy nemal problém s peniazmi alebo kde peniaze vezmem aby som mal z čoho platiť nájom , jedlo, úver poprípade dovolenku .

Začalo sa dariť, je až neuveriteľné ako to človeka naštartuje namotivuje a posunie .
Už nikdy viac Tesco palety a paštéty na obed 🙂 . Konečne som mal plno času pre rodinu a  kopec voľného času na záľuby .
Neľutujem že som išiel do reklamnej agentúry

Prečo som sa pustil do reklamnej agentúry?

 • Reklamný trh sa nedá nasýstiť
 • Každá firma či politická strana potrebuje reklamu
 • Možnosť predaja do celého sveta
 • Spotrebný materiál
 • Zákazky môžu byť v tisíckach až desaťtisícoch EUR
 • Neobmedzené príjmy
 • Flexibilný čas
 • Možnosť pracovať z domu

Ty dnes môžeš ušetriť nemusíš kupovať drahé vybavenie agentúry, platiť zamestnancov a naťahovať sa s nimi ktorí nechcú do práce, a nemusíš platiť nájom a nemať stres z nesplnených termínoch a iné ďalšie náklady .

 

Čo je na tom najlepšie? nemusíš si prejsť dlhou cestou pokus omyl v ako predávať reklamu ktorá stála nemalé finančné náklady a kopec času kým som sa dopracoval k uspokojivému výsledku a to je obrat 100 000€ za rok.

Dnes môžete získať celé „ Know how “ a ušetriť nemalé peniaze ba dokonca vstupy na reklamnú agentúru (ako stroje, náklady na nájomné , náklady na zamestnancov čo sa pohybujú v tisíckach € mesačne

Čo prinesie reklamná agentúra?

-Bohatší a krajší život
Vybuduješ nenáročný biznis, ktorý ti zarába aj keď spíš alebo keď si na dovolenke či lyžovačke .
Zatiaľ čo si užívaš lyžovačku tak už od teba ľudia nakupujú .

-Voľný čas pre seba rodinu

Stačí sa venovať reklamnej agentúre dve hodinky denne, odpisovaniu e-mailov a marketingu ostatný čas môžeš využiť s rodinou na výlety a potešiť tak svoje deti s manželkou.

-Finančné istoty

Vybuduješ nadštandardný prijem kde si môžeš kúpiť, auto, dom , luxusnú dovolenku a zabudnúť tak na prázdnu peňaženku strach z nezaplatených účtoch .

-Budeš sám sebe

pánom
Už nikto nebude tlačiť kedy a ako máš chodiť do práce a aké výkony máš podávať . Ty sám si určuješ pracovnú dobu a koľko budeš pracovať a zarábať.

-Ušetríš čas aj peniaze
Už nemusíte robiť pokus omyl  a kupovať drahé vybavenia či stroje do reklamnej agentúry ktoré som musel kúpiť ja a trápiť sa s vysokými výdajmi na prevádzku či dokonca lenivými alebo neschopnými zamestnancami

-Pomôžem vám pri začatí
Spoločne vytvoríme reklamnú agentúru a zaškolím marketigové stratégie a navrhneme spôsob ktorý bude predávať . Budeme spolu v kontakte .

-Môžeš pracovať z domu
A to kdekoľvek na svete .
Stačí ti jeden notebook alebo počítač môže  bez toho aby si bol obmedzovaný . Takže môžeš bývať tam kde sa tebe páči a nie tam kde je práca .


Čo povedali niektorí ľudia ktorí využili reklamnú agentúru

Můžu jenom doporučit, spolupracujeme delší dobu a vždy bylo všechno v pořádku. Dobrá komunikace, rychlé dodání a kvalita vždy odpovídá zadání a ceně.
5/5
Oceňujem promptnosť a vynaliezavosť pri vyberaní reklamných predmetov a príprave grafiky. Výborné, bezkonkurenčné ceny, dodanie až domov kuriérom. U nás dobrá dlhodobá spolupráca.
5/5
Dobrý deň, Chcem prejaviť spokojnosť s Vašou spoločnosťou, s nadštandardným jednanim pri dohadovaní detailov grafických návrhov, vysokou kvalitou tlače, rýchlym doručením a hlavne ústretovosťou a schopnosťou rýchlej dohody na konečnom výsledku. Vašu spoločnosť budem určite odporúčať svojim obchodným partnerom. S priateľským pozdravom Janka Banášová, Royal Finance
5/5
Chcela by som sa podakovať Reklame Prestige za navrhnutie a vyhotovenie loga pre moj kadernícky salón, taktiež za vizitky, poukážky,... Rychle jednanie, bez problémové dodanie, grafika na na vlastné požiadanie, profesionalita 🙂 Vrelo odporúčam, 100% spokojnosť.Dakujem...
5/5
Oceňujem rýchlosť dodania, kvalita tlače na tričkách cez sieťotlač je skvelá . Jeden kus tričká mi prišiel chybný ale rýchlosť reklamácie je raketový .
4.4/5

Čo získam vytvorením reklamnej agentúry?

 • Vlastný web, reklamný agentúrny portál
  Aby si ukázal čo predávaš na internete.

  Celý portál spravujete lahúčko bez znalosti kódovania od správy objednávok až po písanie článkov cez pridávanie nových služieb .

  Všetky dostupné platobné brány aby zákazníci mohli platiť rýchlo a efektívne
 • Reklamná agentúra pod vlastnou značkou
  Buduješ vlastnú značku reklamnej agentúry.
 • Prístup k všetkým službám a produktom ktoré, reklamná agentúra potrebuje a ktoré budeš predávať .
 • Prístup k veľkoobchodným cenám reklamnej agentúry .
 • Dostupnosť viac ako 20 000 produktov a služieb
  Aby tvoji zákazníci si mali z čoho vybrať.
 • Automatická aktualizácia cien produktov a služieb
  Aby si nemusel ručne pridávať produkty a služby na svoj web, mohol sa venovať len predaju .
 • Vlastné nastavenie cien produktov a služieb .
  Nakupuješ za 100€ ale predávaš za 120€ alebo si nastavíš za 200€ je to na tebe .
 • Nepoužívaš vlastné financie na nákup reklamných služieb, zákazníci platia na účet dopredu , tvoj zisk si nechávaš na účte .
 • Automatické pridávanie nových produktov a služieb. Aby si nemusel namáhavo sledovať trendy, vždy najnovšie položky sú automaticky pridané na tvoj reklamný portál .
 • Nepotrebuješ priestory na prenájom všetko ovládaš z pohodlia domova .
 • Nepotrebuješ žiadnych zamestnancov:
  Prípravu, tlač, balenie zásielok a odosielanie my robíme za tebe. Nebudete mať žiaden stres chodením na poštu .
 • Marketingové školenie ktoré okamžite zvýši predaje, účinné stratégie zaručujú úspech.
 • Nemusíš kupovať drahé stroje v hodnote viac ako 300 000 € a zároveň sa na nich učiť -
  Vyškolení personál nerobí pokus omyl vždy dodá produkt v najvyššej kvalite .
 • Prípadné reklamácie reklamnej agentúry neriešiš, My vybavíme reklamácie tvojich
  zákazníkov do 30 dní .
  Ušetríš čas i peniaze .
 • 3333 prvých zdarma aby si sa vedel raketovo rozhýbať hneď na začiatku .

Sú len dve možnosti

Ak založíš reklamnú agentúru a vybuduje vlastnú značku ktorá začne predávať  z pohodlia domova, stálo by to za to?

 

Ak dostaneš kompletne všetko na založenie  reklamnej agentúry s marketignovým školením, nemusíš nič hľadať, investovať obrovské sumy peňazí do strojov skúšať pokus omyl ale vďaka ktorému ušetríš množstvo času, nervov a peňazí stálo by to za to?

Ak zístiš že to nie je pre teba vrátim ti peniaze

30-dňová garancia spokojnosti

Za svojimi službami mi stojím a preto som si natoľko istý že
poskytujem  30-dňovú garanciu vrátenia peňazí.

 

 

 

Ak do 30 dní od zakúpenia zistíš že toto podnikanie nie je vhodné pre teba, napíš mi a a ja ti vrátim celú sumu peňazí.

 

Môžeš bez rizika otestovať podnikanie v reklamnej agentúre

a zistiť či je to vhodné pre teba alebo nie.

Ideme do toho a podáme si rukou?

Možno ťa napadlo či sa to oplatí? Či stojí za to ísť do toho?

Zákazník ktorý využil reklamnú agentúru pre svoje podnikanie hovoril takto
Najmenšia objednávka v reklamnej agentúre začína od 100€ a vyššie a to keby si firma objednala len

 

 

vizitky ( žiadne letáky, žiadne grafické návrhy, žiadne reklamné zložky, žiadne plachty proste iba vizitky)  Tak zárobok s odporúčanou cenou je  z jednej najnižšej  objednávky je zisk 40€ za deň to znamená 1200€ mesačne .

 

Oplatí sa podnikať s reklamnou agentúrou?

Ja si myslím že áno čím viac sa budeš venovať marketingu tým pôjdu predaje hore a zisk začne stúpať
.

Pre koho nie je vhodné podnikanie v reklamnej agentúry?

1: Pre ľudí ktorí vidia okamžité zbohatnutie v prebehu týždňa .

2: Pre ľudí ktorí nemajú vytrvalosť a sú skôr podnikavci ako podnikateľia.

3: Pre ľudí ktorím sa nič nechce a sú lenivý zmeniť svoj život k lepšiemu.

Založ si už dnes reklamnú agentúru

Môžeš mať už dnes biznis plnohodnotnej reklamnej agentúry.

 

Aká je investícia do reklama?

Na začiatku nemusíte investovať do reklamy:

1: Budeme spoločne budovať dlhodobú reklamu bez investície.

2: Môžeš využiť 3333 prvých návštevníkov reklamnej agentúry zdarma.

3: Ak by ste chceli investovať do reklamy . Náš zákazník začínal z 50€ .

Koľko času mi to denne zabere?

1: Na marketing sa odporúča min 1 hodina denne

2: Vybavenie jednej objednávky trvá 5 minútu .

3: Odpisovanie e-mailov záleží od otázok zákazníkov a ich počet .

Ak by ste vybavili 12 objednávok trvalo by ti to 1 hodinu, min zisk pri jednej objednávky je
40€ x 12 =  480€

Nepotešilo by to?

Kedy môžem očakávať prvé predaje?

Záleží to od veľa faktorov:

1: Koľko času budeš venovať marketingu a reklame.
2: Aké akcie vytvoríš.
3: Aké kampane si vytvoríš .
4: Podľa výšky investície do reklamy .
5: Od budovania SEO.

Prvé predaje môžeš očakávať 2-6 týždňov.

Môžem predávať služby reklamnej agentúry aj do zahraničia?

Samozrejme:

Dostupné sú rôzne jazykové mutácie reklamnej agentúry .
Odosielame produkty do celého sveta rozdiel je iba vo výške poštovného .

Aké povinnosti vyžaduje odo mňa reklamná agentúra?

1: Budovanie marketingu
2: Kontrola objednávok
3: Odpisovanie na e-maily a komunikácia so zákazníkom

Ostatok si plánuješ sám


Potrebujete poradiť ozvite sa nám rádi vám pomôžemeAko mi AGENTÚRA z pohodlia domova zarobila mesačne 3670 EUR.
Aj ty môžeš tento spôsob aplikovať, bez vysokej investície a zvýšiť svoj príjem.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×